Młodzi zapaśnicy z Wikinga Wolin triumfują w Szczecińskim Pucharze Gryfa

Przedostatni weekend przyniósł emocjonujące rywalizacje zapaśnicze, które miały miejsce w Szczecinie. Wydarzeniem tym było prestiżowe rozgrywki o Puchar Gryfa, gromadzące na dwóch matach około 120 zawodników. Wyjątkowo udany występ odnotowali zapaśnicy z klubu Wiking Wolin, którzy pod czujnym okiem swoich trenerów – Zbigniewa Wróblewskiego i Krzysztofa Skrzyńskiego – zdobyli szereg medali.

Zawodnicy trenowani przez Wróblewskiego i Skrzyńskiego potwierdzili swoje umiejętności i nie zawiedli pokładanych w nich oczekiwań. Okazało się, że to właśnie oni przyczynili się do bogatego medalowego dorobku klubu. Tomasz Celebudzki i Piotr Celebudzki zostali uhonorowani medalami w kategorii wagowej 32 kg, Eryk Dziemidowicz zdobył medal w kategorii 29 kg, a Bartłomiej Trocha triumfował w kategorii 40 kg.

Sukcesy swoich podopiecznych sprawiły, że trenerzy Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński nie kryli zadowolenia. Wyrazili swoją wdzięczność rodzicom młodych zapaśników za ich nieustające wsparcie. Podkreślili również wartość pomocy, którą otrzymali od Pani Burmistrz Ewy Grzybowskiej, Pani Prezes Grażyny Laskowskiej oraz Jarka Tarnowskiego, którzy okazali się nieocenionymi sojusznikami w tym sporcie sukcesie.