Derby powiatu kamieńskiego w XI kolejce Klasy Okręgowej Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej

Zbliża się jedenasta runda Klasy Okręgowej pod patronatem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem, na boisku spotkają się drużyny z powiatu kamieńskiego – Gryf i rezerwy Vinety Wolin. Spotkanie odbędzie się w sobotę.

Po dwóch spotkaniach domowych, które odbyły się bez udziału kibiców, piłkarze Gryfa ponownie będą mogli odczuć wsparcie swoich sympatyków. I to właśnie podczas meczu o kluczowe znaczenie dla rozstawienia drużyn w tabeli. W sobotę drużyna Gryfa przyjmie na własnym boisku rywala z sąsiedniej miejscowości – drugą drużynę Vinety Wolin. To ona jest obecnym liderem rozgrywek. Nawet jeśli wynik meczu nie będzie dla nich korzystny, „Wikingowie” i tak pozostaną na szczycie tabeli, ponieważ prowadzą nad drugim Gryfem aż czterema punktami.

Mecze między tymi dwoma zespołami zawsze obfitują w emocje. Nie inaczej będzie zapewne podczas sobotniego spotkania.

„Rywalizacja pomiędzy Vinetą a Gryfem zawsze wiązała się z dużymi emocjami i stanowiła dodatkową motywację dla zawodników. Jako kapitan drużyny, mogę zapewnić, że w sobotę żaden z nas nie odpuści” – zapowiedział na stronie fanów „Wikingów” kapitan rezerw, Adam Osieleniec.