Western City w Zieleniewie (k. Kołobrzegu)

Western City w Zieleniewie jest atrakcją zlokalizowaną nad polskim morzem blisko Kołobrzegu. Bez wątpienia można spędzić tutaj jeden z chłodniejszych dni, kiedy pogoda nie nastraja do plażowania.

Westernowe miasteczko koło Kołobrzegu

W ciągu ostatnich lat na terenie całej Polski powstaje coraz więcej miasteczek westernowych. Nie są one zlokalizowane na terenie konkretnych województw.

Z powodzeniem w kowboja można wcielić się w różnych miejscowościach. W związku z tym powstał również Western City w Zieleniewie. Jest on zlokalizowany w bliskiej okolicy Kołobrzegu. Warto jest dobrze zainteresować się kwestią dojazdu, gdyż niektóre nawigacje prowadzą od tyłu tego kompleksu. Należy jednak kierować się zgodnie ze strzałkami prowadzącymi do tego miejsca wartego uwagi. Takie rozwiązanie sprawi, że z powodzeniem uda się dotrzeć do Western City w Zieleniewie bez żadnych komplikacji.

Western City w Zieleniewie jest miasteczkiem westernowym

Można tutaj o określonych godzinach skorzystać z przejazdu bryczką. Jest także mini labirynt nie tylko dla dzieci. Sporym zainteresowaniem cieszy się mini ZOO, które także znajduje się na tym terenie. Oprócz tego można zobaczyć jak dawniej wyglądała indiańska chata. Osoby spragnione i chcące coś przekąsić mogą skusić się na zjedzenie pożywienia właśnie w tym namiocie. Na jego ścianach zlokalizowane są również wizerunki indiańskich wodzów.

Jest to ciekawa atrakcja do spędzenia tam kilku godzin. Mimo tego, że miasteczek westernowych jest bardzo dużo na mapie Polski za każdym razem i tak można mieć nadzieję na zupełnie inne atrakcje. Tak jest również w tym przypadku.