Przystań Wolin szuka pracownika technicznego

Jeśli cenisz sobie bliskość natury, kontakt z ludźmi, korzystanie z melodii fal i śpiewu ptaków, ta oferta pracy może przypaść Ci do gustu. Spółka Przystań Wolin chce powiększyć swój zespół o nowego członka na stanowisko techniczne, pracującego bezpośrednio w malowniczym porcie w Wolinie.

Zadania pracownika technicznego mogą być krótko opisane jako dbałość o obiekt usytuowany przy ulicy prowadzącej do plaży. Do codziennych obowiązków należy także obsługa klientów oraz wykonywanie drobnych remontów bieżących, które są niezbędne dla utrzymania przystani w doskonałym stanie.

Wszyscy, którzy są zainteresowani pozyskanie szczegółowych informacji na temat tej oferty pracy, są proszeni o nawiązanie kontaktu za pośrednictwem telefonu pod numerem 500 252 000.

Reprezentanci Przystani Wolin zachęcają wszystkich potencjalnych kandydatów do składania swoich aplikacji: „Nie wahaj się! To jest doskonała możliwość znalezienia zatrudnienia w efektywnie działającym zespole i w miejscu pełnym uroku, które dopiero tworzy swoją historię”.