Zaproszenie na świąteczny koncert – występ Krzysztofa Kiljańskiego w Wolinie

Pani Burmistrz Wolina, Ewa Grzybowska, a także Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie mają zaszczyt zaprosić wszystkich do udziału w muzycznym wydarzeniu tego sezonu świątecznego. Na scenie tego niezwykłego koncertu zaprezentuje się znany polski wokalista, Krzysztof Kiljański, który za swoje liczne osiągnięcia muzyczne zdobył uznanie publiczności. Jego występ uświetni towarzyszący mu na fortepianie Piotr Matuszczyk.

Krzysztof Kiljański, którego najpopularniejsza piosenka „Prócz Ciebie nic” została wykonana w duecie z Kayah, jest znany z umiejętności przenoszenia słuchaczy w inny wymiar, gdzie dominuje bałkańska nostalgia. Jego unikalny głos został doceniony przez jurorów prestiżowej nagrody Fryderyki, dzięki której zdobył wyróżnienie dla Najlepszego Wokalisty. Ponadto, jego dorobek artystyczny zdobi Superjedynka przyznawana za Przebój Roku.

Świąteczny koncert z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego odbędzie się 22.12.2022, w piątek o godzinie 19:00. Miejsce wydarzenia to Centrum Słowian i Wikingów, a dokładniej Sala Pod Czerwonym Gryfem.

Wejście na to wyjątkowe wydarzenie jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszego odebrania wejściówki. Można je nabyć w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie, przy ulicy Zamkowej 23. Bilety dostępne są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00. Należy pamiętać, że jedna osoba może otrzymać maksymalnie trzy wejściówki, a ich ilość jest limitowana.