Tragiczny wypadek w Świnoujściu: 72-letni mężczyzna zginął, przygnieciony stalową płytą

W Świnoujściu doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna w wieku 72 lat stracił życie, kiedy wielka stalowa płyta spadła na niego podczas załadunku wagonów kolejowych. Mimo szybkiego wezwania służb ratunkowych, nie udało się uratować poszkodowanego.

Nieszczęśliwy incydent miał miejsce we wtorek, na ulicy Bunkrowej w Świnoujściu. Zginął tam 72-letni pracownik, który został przygnieciony przez zsunęły się stalowej płyty. Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w trakcie wykonywania czynności związanych z załadunkiem wagonów kolejowych.

Mimo że na miejsce natychmiastowo wezwano karetkę pogotowia, a nawet skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nikt nie był w stanie pomóc mężczyźnie przygniecionemu przez tak olbrzymi ciężar. Niestety, wszelkie działania okazały się nieskuteczne i 72-latek zmarł.

Wydarzenia te rozegrały się tuż przed godziną 12. Obecnie Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu prowadzi śledztwo w tej sprawie, kwalifikując incydent jako wypadek przy pracy. Na szczęście, pomimo tragicznych okoliczności, żadna inna osoba nie ucierpiała podczas załadunku wagonu.