Apel Wolińskich Strażaków – Kolejna szansa na dofinansowanie dzięki konkursowi Piwo Harnaś

Pragniemy skierować ten komunikat do wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Wolin. Informujemy, że w tym roku nasza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej po raz drugi zdecydowała się na udział w konkursie organizowanym przez markę Piwo Harnaś. W ramach tej rywalizacji 57 jednostek OSP ma szansę na zdobycie cennego dofinansowania do swojej działalności.

W poprzednim roku, dzięki wsparciu wyrażonemu poprzez wasze głosy, udało nam się zająć miejsce premiowane kwotą 3000 zł. Zebrane w ten sposób fundusze zostały przekazane na zakup niezbędnego sprzętu wykorzystywanego w naszych codziennych działaniach ratowniczo-gaśniczych. Wśród zakupionych elementów znalazł się chwytak służący do łapania zwierząt, szczypce do przecinania obrączek, nożyce ratownicze oraz zestaw sprzętu dedykowanego Ratownictwu Wysokościowemu.

W aktualnej edycji konkursu każda osoba ma możliwość oddania nawet 5 głosów na wybraną jednostkę w ciągu jednego dnia. Dodatkowo warto podkreślić, że udział w głosowaniu jest całkowicie bezpłatny.