Punkt Obsługi Klientów ZUS w Międzyzdrojach zmienia lokalizację i godziny pracy

Informujemy, że siedziba Punktu Obsługi Klientów ZUS w Międzyzdrojach, znajdująca się na ulicy Lipowej 9, będzie czynna do 29 września. Od pierwszego dnia października 2023 roku, klientom poszukującym informacji lub pomocy w sprawach emerytury lub renty, oferowana będzie pomoc eksperta ZUS. Będzie on do dyspozycji we wtorki i czwartki, w godzinach od 8:00 do 15:00. Nowa lokalizacja Punktu Obsługi to Urząd Miejski w Międzyzdrojach, który mieści się przy placu Ratuszowym 1.

Pragniemy także przypomnieć klientom, że najbliższa pełnoetatowa placówka Zakładu Ubezpieczeń Społecznych znajduje się w Świnoujściu, na ulicy Piastowskiej 63. Pracuje ona w poniedziałki od 8:00 do 17:00, a od wtorku do piątku – od 8:00 do 15:00.

Zachęcamy naszych klientów do korzystania z możliwości załatwiania spraw bez konieczności opuszczania domu. Proponujemy umawianie e-wizyt, polegających na wideorozmowach z naszymi pracownikami. Klienci mogą również korzystać z aplikacji mZUS oraz Platformy Usług Elektronicznych (PUE).