Bitwa o stołki w Radzie Miejskiej Wolin: Kandydaci do wyborów z różnych części miasta

Kandydaci z Wolina, Warnowa, Troszyna, Laski i Domysłowa przygotowują się do nadchodzących wyborów. W grę wchodzi miejsce w Radzie Miejskiej – instytucji o wielkim wpływie na społeczeństwo. Pierwszy okręg wyborczy obejmuje takie ulice jak Adam Mickiewicza, Gryfitów, Kolejowa, Krzywa, Łąkowa, Ogrodowa, Osiedle Robotnicze, Polna, Prosta i Zamkowa. Do walki o mandat stają Anita Szmit z KWW Ewy Grzybowskiej, Marcin Kapusta z KWW Łukasza Podolsiego i Agnieszka Szymańska z KWW Razem możemy więcej.

Drugi okręg wyborczy składa się z innej części Wolina. Obejmuje ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Graniczną, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do końca (z wyjątkiem domów od nr 6A do 6D), Księżnej Zofii, Jana Matejki, Mieszka I, Słoneczną, Spokojną, Stefana Jaracza (domy od nr 7 do końca), Świętosławy, Wiejską i Św. Wojciecha. Tutaj o mandat walczą Radosław Kaliciuk z KWW Ewy Grzybowskiej, Iwona Michałek – Brzozowska z KWW Łukasza Podolskiego i Ernest Rutkowski z KWW Razem możemy więcej.

W trzecim okręgu wyborczym, obejmującym ulice takie jak Juliusza Słowackiego, Henryka Sienkiewicza (domy od nr 6A do 6D), Leśną, Poprzeczną, Słowiańską (domy o nr 8A, 8B, 10A, 10B, 10C, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 30A, 32, 34 i od nr 36 do końca), Sosnową, Świerkową, Trygławą, Spacerową oraz kilka innych ulic mieszkańcy również będą mieli możliwość oddania swojego głosu.